Fabrika Temizliği

Fabrikalar çalışma yapısı gereği çabuk kirlenen yerlerdir. Üretim yerlerine dair temizlik sorunlarının çalışanların sağlığını tehdit etmesinden dolayı yeni mevzuatlarla, fabrika alanlarının temizlenmesi ve bakımının yapılması sıkı bir tedbir olarak uygulanmaktadır. Fabrikaların temizlik sorularına kendi bünyelerinde çözü üretmeleri, maliyet açısından ve organizasyon bakımından sorunlar meydana getirdiğinden, fabrika işletmelerinin en iyi izleyecekleri yollardan birisi, temizlik işlerinin kurumsal firmalara devirlerinin yapılması uygun bir davranış olacaktır.

Fabrika temizliği hizmeti konusunda ÇETKAGRUP Temizlik firması olarak en kaliteli prosedürü uyguluyoruz. Fabrikaların yapısına ve üretim şekillerine göre daha farklı temizlik çözümleri sunan ÇETKAGRUP, temiz alanlarla çalışanların daha sağlıklı alanlarda çalışmasını imkanlı hale getirmektedir. Günlük temizliklerden, haftalık ve aylık sıkı temizliklere kadar en ince ayrıntılara dikkat edilerek yapılan temizlik çalışmaları, fabrika çalışanların ve işletmecilerinin memnun kalacağı bir düzeyde yapılmaktadır.

FABRİKA TEMİZLİĞİ GÜVEN GEREKTİRİR…

Birçok temizlik firması,fabrika temizliği konusunda yanlış bir takım çalışmalar yürütmektedirler. Bu yanlış işlerin başında personellerinin eğitimden uzak bir şekilde, fabrika temizliğine gönderilmeleri yatmaktadır. ÇETKAGRUP, personellerinin her türlü eğitimini vererek, temizlik malzemelerinin doğru bir şekilde kullanılmasından, hangi alanlara hangi temizlik malzemesiyle müdahalede bulunulmasına ve araçların kullanılmasına kadar doğru bir eğitim prosedürü izlemektedir.

Diğer firmaların temizlik anlayışlarında sadece kir sökücü bir takım malzemeler kullanılarak, kısıtlı ve nitelikli olmayan bir temizlik anlayışının söz konusu olması, fabrika temizliklerinde gerekli olan hijyen ortamın meydana getirilememesini sağlamıştır.

ÇETKAGRUP TEMİZLİK İLE TEMİZLİKTE TAM İSABET…

Fabrika temizliği konusunda göstermiş olduğu başarılı çalışmalarla arkasında mutlu müşteriler bırakan ÇETKAGRUP Temizlik, deneyimli ve çalışkan ekibiyle beraber hijyen ve yaşanılabilir alanların meydana getirilmesi gibi değerli bir vazife yürüttüğünün bilincindedir. Bu sebeple firmamız, fabrika gibi temizlikleri zorlu ancak, insan sağlığı için önemli olan alanlarda, gerekli olan personel eğitiminden, malzemelerin aktif ve doğru bir şekilde kullanımına kadar eğitim çalışmalarını yapmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetinden sonra, fabrikalarınız için gerekli olan temizlik çalışmasının plan ve programını istişarelerle sağlıklı bir şekilde yapan ÇETKAGRUP Temizlik, çalışmalarınıza zarar vermede fabrikanın temizlik işlerinin yürütülmesini sağlamaktadır.

Fabrikalarınızın dış ve iç temizliği doğru ve bilgili, tecrübeli ekip tarafından yapılmaktadır. Koridorların temizlenmesinden, lavabo ve tuvaletlerin temizliklerine kadar ince bir temizlik, insan sağlığının önemi dikkate alınarak yapılmaktadır. Mıntıka temizliği, bahçe temizlikleri, makinelerin temizliği zarar verilmeden doğru bir şekilde yapılmaktadır. Avrupa Standartlarından yapılan temizlik hizmeti sayesinde, kimyasalların yoğun olarak değil, bilinçli bir şekilde kullanıldığı temizlik hizmetimiz sayesinde, fabrikalarınızda ferah ve hijyen ortamların meydana getirilmesini tecrübelerimizle sağlıklı bir şekilde sağlamaktayız.

Sektörde yer alan diğer temizlik firmalarından farlı olarak, kimyasal bakımından yoğun olan temizlik maddelerinin kullanımında bilinçli ve olabildiğince az kullanarak, hareket ediyoruz. Organik bir temizlik hizmetiyle fabrikalarınızın sağlıklı bir şekilde hijyen bir ortama kavuşturulmasını sağlamaktayız. Kaliteli, sağlıklı ve ilkeli temizliklerin fabrikalarınızda mümkün kılınması adına ÇETKAGRUP Temizlik ve ekibi, gerekli keşif çalışmasından sonra en doğru çalışmanın fabrikalarda uygulanmasını sağlamaktadır. Daha temiz ve çalışanlarınızın daha ferah bir şekilde çalışacakları mekanların yaratılması adına, sektöründe öne çıkan ÇETKAGRUP Grup, ideal temizlik vazifesini yerine getirmeye hazırdır.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır ?

Çalışacağı mekanın türüne göre temizlik yöntem ve malzemelerini seçme konusunda duyarlı davranan ÇETKAGRUP Temizlik, büyük fabrika ve meskenler için de bu tavrını korumaktadır.Fabrika Temizliğinde ÇETKAGRUP Temizlik, gıda üretimi yapan fabrikalarda temizlik malzemelerini zararsız ve kimyasal olmayanlardan seçer ve temizlik stratejisini de ona göre belirler. Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğine öncelik veren ÇETKAGRUPTemizlik, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre hizmet yapısını değiştirebilmektedir.Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere ÇETKAGRUP Temizlik’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir.

Fabrika temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmet detayları şöyledir:

– Camların silinmesi,

– Duvarların silinmesi,

– Mobilyaların tozunun alınması,

– Çöplerin toplanması,

– Lavabo ve tuvaletlerin temizlikleri,

– Merdiven ve asansör temizliği,

– Zemin temizliği.

Fabrika temizlik hizmetimiz : Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

ÇETKAGRUP Temizlik firması size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler mevcuttur. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restaurantlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere, üretim alanı veya depolara her zaman, her yere aynı titizlikle hizmet veriyoruz.

 

 

 

 

adanatemizlikşirketleri