İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası TemizlikÇETKAGRUP  Ltd.Şti Temizlik Şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerinize ve işyerlerinize ferah ve etkili bir hizmet sunuyoruz. İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve işyerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve işyerleriniz artık daha temiz ve hijyenik. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

UZMANLIK İSTER!

Ülkemizde kentsel dönüşüm projeleriyle beraber birçok evler yıkılmakta, yerine yenileri yapılmaktadır. Bunun yanında ülkemizde gelişimini istikrarını koruyarak sürdüren en büyük sektörlerden birisi inşaattır. Tüm bu gelişmelerden dolayı ÇETKAGRUP Temizlik, inşaat sonrası temizliğinin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi adına yeni yöntem ve gereçlerle hizmet vermeye başlamıştır. Deneyimi ve tecrübeli ekibiyle beraber inşaattan yeni çıkmış olan evlerin, iş yerlerinin, ofislerin, fabrikaların kullanılabilir hale gelmesi için son noktayı koymaktadır.

Bu iş uzmanlık ister..

İnşaat sonrası temizliği konusunda deneyimsiz bir firma asla istediğiniz imkanları sizlere sunmayacaktır. Çünkü normal bir evin veya iş yerinin temizlenmesinden daha zorlu ve zahmetli bir iş olan inşaat temizliği, alanında deneyimli olan temizlik firmalarının yapabileceği bir iştir. ÇETKAGRUP Temizlik firması, bugüne kadar birçok inşaat temizliği yapmıştır. Katı atıkların temizlenmesinden sonra ince bir temizlik personeline ihtiyaç duyulan ikinci kısımda, boya sökücü kimyasallarla çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmalar esnasında inşaatın zarar görmemesi adına her türlü önlem alınmaktadır.

Eğer inşaatta kullanılan içlilik profesyonel değilse, boyların ve silikon gibi malzemelerin yerlere yapışma durumu daha sık rastlanılan bir durum olacaktır. Bunların profesyonel bir şekilde temizlenerek çıkarılması, evin veya iş yerinin doğal haline getirilmesi, güçlü bir çalışmanın neticesinde meydana gelebilir. İnşaat sonrası temizlik, kurumsal bir firmaya emanet edilmelidir. Özellikle tamamlanmış sitelerin temizlenmesi, sahiplerine teslim edilmesi konusunda firmaların doğru temizlik şirketini seçmesi gerekir. ÇETKAGRUP Temizlik firması, en ince ayrıntılara kadar yoğunlaşarak evin veya iş yerinin oturulabilir bir kıvama gelmesini sağlamalıdır. Evi gezecek olanların veya ofisi kiralamak için gelmiş olanların gözünde inşaat havasını andıran bir mekanın olması, hoş olmayacaktır. Bu sebeple sağlıklı ve işini bilen firmalarca inşaat sonrası temizliğin yapılması önemlidir.

Avrupa standartlarında bir temizlik..

ÇETKAGRUP Temizlik, sektöründe önde gelen ve yenilikçi çalışmalara imza atan önemli bir firmadır. Avrupa standartların temizlik prosedürüyle hareket eden firma, personelini her türlü eğitimden geçirmektedir. Böylece kimyasalların bilinçli bir şekilde kullanımında, mekanda bulunan malzeme veya PVC gibi dekorasyonlara zarar verilmemesi sağlanmaktadır. İnşaat sonrası temizliği boyaların ve silikon gibi yapışıcı maddelerin her yere dağıldığı ve iz yaptığı bir ortamda gerçekleşir. Bu ortamda camlara dahi yapışan boyaların sökülmesi durumunda doğru bir teknik uygulanmazsa, mekanın görünümün bozulmasına sebep olunabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması adına çalışanların doğru bir temizlik eğitiminden geçirilmiş olması gerekir. ÇETKAGRUP Temizlik, çalışanlarını eğiten ve doğru bir çalışma disiplini izlemeleri için tedbirleri alan bir yapıya sahiptir. Alacağınız hizmetten memnun kalmanız adına kendini geliştiren ve yenileyen ÇETKAGRUP, inşaat temizliğini ideal bir şekilde yerine getirerek, kullanılabilir hale gelmiş şekilde temizlik yapılmış alanları sizlere teslim etmektedir. İnşaatlarınız tamamlandıktan sonra kullanılabilir bir mekanı kısa sürede elde etmek için A’dan Z’ye etkili çalışmalar yapacak olan ÇETKAGRUP temizlik firması, memnun kalacağınız çalışmalara imza atmaktadır. Zeminlere, cam ve çerçevelere, kapılara ve daha farklı yerlere dağılan boya gibi maddelerin çıkarılmasından, alanların parlatılmasına kadar etkili temizlik hizmeti yapılmaktadır.

6 thoughts on “İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

  1. eren Yanıtla

    merhaba 3+1 ev için inşaat sonrası temizlik fiyatı nedir hiçbir fikrim yok ortalama bir fiyat vermeniz mümkünmü. ev tamamen boş hiç eşya yok.

    • admin YazarYanıtla

      iletişim numaranızı iletirseniz arkadaslarımız sizinle irtibata geçiceklerdir keşif yapılmadan fiyat bilgisi vermek yanlış olur. tşk. ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir