Ofis Temizliğinde Kalite Önemlidir..

Ofis ve büro temizliği hususunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Çalışanların sağlıklı ve hijyen bir mekanda çalışmaları, performanslarının yüksek düzeyde olması için önemli bir durum. Çalışanların sağlık durumlarının bozulmaması ve işlerin aksamaması, çalışma alanının yeterince iyi temizlenmesine, havalandırmanın sağlıklı bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Eğer ofislerde yapılan temizliklerde, unutulan tozlar, bakteriler, kirli koridorlar, temizliği yarım kalmış camlar, pencereler varsa, çalışanların kaliteli bir mekanda çalışmaları, performanslarının yüksek olmaları, sağlıklarının iyi olması düşünülemez. Bu bakımdan ofis temizliği konusunda deneyimli, tecrübeli, kurumsal hizmet yapısına sahip olan temizlik firmalarından hizmet alınması gerekir.

ÇETKAGRUP Temizlik Şirketiyle Ofis Temizliği Farkı..

Kurumsal hizmet yapısına sahip olan ÇETKAGRUP Temizlik firması, İstanbul başta Türkiye genelinde temizlik hizmeti veren bir firmadır. Sağlamış olduğu hizmet sayesinde, yaşanılabilir mekanlar için doğru temizlik uygulamalarını müşterilerine sunmaktadır. Temizlenecek mekanın atmosferine göre farklı çözüm ve yöntem uygulayan firma, çalışanların yoğun olarak mesaide kaldıkları ofisler için ferahlatıcı ve rahatlatıcı temizlik sistemini uygulamaktadır. Böylece çalışanların kendilerini daha iyi hissedecekleri bir mekan, sağlıklarına zarar vermeyecek bir çalışma alanı sağlanmış olur.

Tozlardan diğer parazit ve istenmeyen maddelere kadar zarar verici durumların ortadan kaldırılması, hijyen ve modern bir görünümün sağlanması adına parlatma çalışmalarının yapılması, mikropların türediği önemli alanların (lavabo, tuvalet gibi) dezenfekte çalışmasıyla kaliteli bir temizliğin meydana getirilmesi işlemleri ve daha fazlasıyla,ÇETKAGRUP Temizlik firması, standartların üzerinde temizlik alışkanlıkları sizlere sunmaktadır. Ofis temizliği konusunda titiz ve özenli çalışmalar meydana getiren firma, eğitimli kadrosu sayesinde eksiksiz çalışmalarla memnun kalacağınız çalışmalara imza atmaktadır. Temizlenecek yerin keşif çalışmaları ve e uygun dakika ve saatlerde temizliğin yapılması gibi esnek kurallar sayesinde, çalışmalarınızın aksamadan temizlik işlerinin yapılması ve ideal bir ortamın çalışanlara anında sunulması hizmet kalite politikasının bir gereği olarak yerine getirilir.

Hizmette Fark Yaratmak En Büyük Güvendir..

ÇETKAGRUP Temizlik firması olarak, sektörün belirleyici şirketlerinden birisi olmaktan gurur duymaktayız. Diğer firmalardan bir adım önde olmamızın birçok sebebi olsa da, öncelikli sebebi arasında deneyimli ve eğitimli bir kadro, temizliğin insan sağlığı için en önemli çalışmalardan birisi olduğunu anlayan bir zihniyet ve sürekli yeniliklere açık bir vizyona sahip olunması gelmektedir.

Ofis temizliği hususunda yapılan özenli keşif çalışmalarından sonra, lüks malzeme ve mobilyaların zarar görmemesi adına malzemelerin dikkatli kullanımı, zarar verici ucuz kimyasal temizlik maddelerinin kullanılmaması, her ofis bölmesinde farklı temizlik bez ve malzemelerinin kullanılması, tuvalet ev lavabo gibi yerlerde kullanılan malzemelerin kesinlikle, diğer alanlarda kullanılmaması gibi pek çok ince ve hassas noktaya dikkat edilmektedir.

Lüks ofis malzemelerinin zarar görmemesi ve ofis düzeninin kesinlikle bozulmaması, ofis temizliği konusunda dikkat edilen hassasiyetlerden birisini oluşturmaktadır. Mekanlarınızın sağlıklı ve doğru bir şekilde temizlenmesi adına titizlikle çalışan ÇETKAGRUP Temizlik firması, kimyasallar konusunda bilgili ekibi sayesinde doğal bir temizliğin kapısını sizlere aralamaktadır. Ofislerinizin kalıcı bir temizliğe sahip olması, çalışanlarınızın ferah, stresten uzak ve hijyen bir mekanda performansları yüksek şekilde çalışması adına, sağlıklı bir temizlik hizmetine ÇETKAGRUP Temizlik firmasıyla sahip olabilirsiniz.

Koridorların temizlenmesinden, ofis bölmelerinin silinmesi, toplantı odalarının ferahlatılması, camların, peteklerin ve havalandırmaların gerekli bakımının yapılmasına kadar, en ince ayrıntılarda saklı olan bakteri ve tozların ortadan kaldırılması hizmetlerini sunan firma, temizliğe başlamadan önce keşif hizmetiyle alanda uygulanacak doğru bir temizlik çalışmasının planını yapmaktadır. Ofis temizliği hassasiyet gösterilmesi gereken öneli bir hizmettir. Bu anlamda deneyimli ve başarılı ekibiyle ÇETKAGRUP Temizlik sizlerle. Ofis temizliği hizmetlerinde dünya standartlarında hizmet veren temizlik şirketimiz belirlenen zaman aralıklarıyla ofislerinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapar. Normal bir ofis temizliği için aşağıdaki işlem basamakları (örnek) uygulanır;

– Küllüklerin boşaltılması ve temizlenmesi

– Çöp poşetinin gerekiyorsa değiştirilmesi

– 50 cm- 2 m arası temizliği

– Telefon temizliği

– Masa temizliği

– Zemin temizliği

– Kontrol

OFİS TEMİZLİĞİNDE DETAYLAR ÖNEMLİDİR. DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLERİ LİSTELEYELİM;

– Telefon ayrı bir bez ile ve alkol bazlı kimyasal ile silinir.

– Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.

– Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.

– Çalışma esnasında elde eldiven olması.

– Ekipmanların işe başlamadan kontrolü.

– Temizlik prensiplerine uyulması.

Görüldüğü gibi temizlik personellerine pratikte ve uygulamada çok kolay öğretilebilen bu sistemle tüm projelerimizde aynı standardı yakalamaktayız. Sizde ofis temizliğiyle ilgili hizmet taleplerinizi ÇETKAGRUP Temizlik şirketine iletebilir ücretsiz fizibilite ve fiyat teklifi alabilirsiniz.