Part Time Temizlik Personeli

 

 ÇETKAGRUP Temizlik ile bir adım öne geçin!

Mekanların temizliği konusu sadece çalışanların sağlıklarının korunması, onlara daha iyi ortamlar sunularak, performanslarını arttırılması değildir. Bu önemli ve değerli durumun yanında, firmaların temizlik işlerine dikkat etmeleri demek, müşterilerine daha iyi bir ofis, mağaza sunmaları anlamına geldiğinde, prestijin sağlanması açısından da önemli bir durum ifade eder. Yani firma, kurum veya şahısların temizliğe önem vermesi, birçok açıdan yarar sağlayan bir değer ifade eder. Ancak temizliğin söylediğimiz şekilde fayda sağlayabilmesi adına, eksiksiz ve kusursuz olarak yapılması ve planlı bir süreçten geçirilerek gerçekleşesi gerekir. Aksi halde ise, sorunlar ve eksiklikler meydana geleceğinden, firma ya da kurum istediği sonucu olamayacaktır.

Bu açıdan ne yapılmalı?

Doğru bir temizlik için seçeceğiniz part time temizlik personeli işi bilen ve temizlik konusunda yeterli özelliklere sahip, eğitimli olması gerekir. BU konuda kurumsal çözümler sunan firmayla anlaşmanız da yarar var. Size sağlamış olacağı elemanın, temizlik konusunda eğitimli ve planlı bir temizlik çalışmasını yapabilecek durumda olacaktır. ÇETKAGRUP Temizlik grubu olarak, elemanların eğitimi düzenli bir şekilde yerine getirilir. Aynı zamanda, temizlik araçlarının kullanımı ve kimyasal malzemelerin bilinçli bir şekilde kullanılması personele öğretilmektedir.

Temizliklerin daha doğal ve Avrupa standartlarında olması adına, çalışanların doğru bir şekilde bilinçlendirilmesi önemlidir. Sadece kimyasallardan yararlanılarak, gün içerisinde temizlik çalışmasının yapılması, yarar değil zarar sağlayacaktır. Ofislerin dekorasyonunun ve düzeninin bozulmadan, organik temizlik anlayışı sayesinde ancak, hijyen sahibi mekanlar olabilmeleri sağlanabilir. ÇETKAGRUP olarak müşterilerin memnun kalacağı temizlik çalışmalarına imza atmak için deneyimli ve yeterlilikleri söz konusu olan personelleri kadromuzda bulundurmaya devam ediyoruz. Yapılan temizliğin sadece kendi müşterilerimizi memnun edecek düzeyde değil, ofisin misafir ve müşterilerini de şaşırtacak derecede düzenli ve sistemli olmasını sağlayarak, prestijlerinin de artmasında yardımcı oluyoruz.

ÇETKAGRUP Temizlik ile doğru bir temizliğe..

ÇETKAGRUP Temizlik, Avrupa standartlarında temizlik prosedürü uygulayan en iyi temizlik firması niteliğine sahip bir yapıdadır. Çalışan kadrosundaki her elemanı, eğitimli, bilgili ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Müşteri ilişkileri konusunda memnuniyet çizgisini her zaman sabit tutabilmek adına çalışan firma, her geçen zamanda müşteri portföyünü arttırmaktadır. Doğru, kaliteli, hijyen, prestij sağlayıcı, Avrupa standartlarında bir temizlik personeli için ÇETKAGRUP Temizlik, en isabetli adres olacaktır!

Temizlik Hizmet Kalitesinin Ölçülmesi..

Müşterilere belli periyotlarda beklenti ve memnuniyetlerinin ölçmek için müşterinin onayı alınarak izin verdiği ölçüde anketler yapılır. Müşteri memnuniyet anketleri her müşteri için senede en az bir kere yapılmakla beraber hangi müşteriye ne kadar sıklıkta anket yapılacağına ilgili direktör ile Operasyon Yönetimi karar verirler.Anketler müşteri temsilcisinin uygun gördüğü şekilde ve uygun görülen departmanlara dağıtılır, belli bir süre sonra toplanır.

Yapılan müşteri anketleri değerlendirildikten sonra sonuçları değerlendirilir ve şikayetlerin iyileştirilmesi için ilgili düzeltici faaliyetler başlatılır.Tüm çalışmalar ilgili müşteri temsilcisine Direktör ve Operasyon yöneticisi imzalı bir rapor ile sunulur. Müşteri anketleri sonucunda ortaya çıkan verileri, ilgili Proje yöneticisi ve direktör bir toplantı yapılarak değerlendirirler. Çıkan bilgiler doğrultusunda ilgili müşteriler ile direkt olarak görüşme sağlanır, proje iş planı gözden geçirilir, eğitim planı gözden geçirilir ve projede müşteri beklentileri konusunda gerekli çalışmalar başlatılır. Çıktıların sonuçlarına göre düzeltici faaliyet prosedürünün ilgili maddeleri uygulanır. Tüm müşteri anketleri ilgili projelerde kalite kayıtları prosedüründe belirlenen sürelerde saklanır.

NASIL YAPILIR ?

Müşteriye ait alanda sözleşmeli temizlik personeli çalıştırmaya başlamadan önce karşılıklı görüşülerek anlaşılan fiyat doğrultusunda bir sözleşme metni hazırlanır. Sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda gerekli temizlik kimyasalları ve ekipmanları siparişi verilir. Müşterimiz bulunduğu lokasyonda temizlik hizmeti sözleşmeli temizlik personelini insan kaynakları departmanımız bularak gerekli yasal işlemlerin ardından operasyon departmanına personel teslim edilir. Temizlik operasyonundan sorumlu yöneticimiz temizlik personelimizi çalışacağı projeye götürerek oryantasyon eğitimini tamamlamasını sağlar.

İlk 15 günlük çalışma ile hizmete uygunluğu verilen eğitimleri uygulayabilirliği, konuşması, davranışları ve işe devam durumu hakkında yeterli görülen kişi kendi bünyemizde müşterimizle hazırladığımız sözleşme doğrultusunda sözleşmeli temizlik personeli olarak uzun yıllar bizimle çalışır. Sözleşmeli temizlik hizmeti verilen projelerde temizlik hizmetlerinin sağlıklı yürüyebilmesi için belirli aralıklarla hizmet kontrolü yapılır. Belirli aralıklarla müşterimizle de bina turu atılarak temizliğine istekleri ve talepleri doğrultusunda hareket edilir. Müşteri ve personel memnuniyeti konusunda da müşterimizle düzenli toplantılar yaparak mevcut durumun iyileştirmesi ve korunması sağlanır.