Sinema ve Tiyatro Temizliği

Millet olarak sinema ve tiyatro olmazsa olmazlarımızdan. Her hafta arkadaşlarla gidilen sinema ve tiyatro salonları, iş stresinin atılması için önemli aktivitelerden birisi durumunda. Birçok kez girilip çıkılan koca salonların temizlik konularında dikkatli olmaları, gittiği mekanı temizliğine ve modernliğine önem veren bir müşteri kitlesini memnun etmek olacak. Sineme ve tiyatro salonları sürekli bir işleyiş içersinde olduklarında işini iyi bilen ve yapan görevliler tarafından temizlenmeleri gerekir. İnsanların sinema keyiflerini arttırmak anlamında salona yiyecek ve içeceklerle gelmeleri ve film sonunda genelde yiyecek ve içeceklerine ait olan paketleri unutmaları, bir sonraki film izleyecek olan kişiler için bir rahatsızlık yaratıcı durumdur. Bunlara dikkat edilmesi, sinema salonun prestiji açısından önemlidir. Temizlik vazifelerinin bu anlamda büyük bir sorumluluk aldıklarını söylemek gerekir. Doğru bir temizlik ekibiyle çalışan sinema ve tiyatro salonları, temizlikler konusunda müşterilerinden tam not alacaklardır.

ÇETKAGRUP  TEMİZLİK İLE HER ŞEY DAHA GÜZEL !

Salonlarınızın kalitesi, sadece oynanan oyunlarla veya gösterilen sinema filmleriyle ilgili değil, aynı zamanda ortamın temiz ve hijyen olmasıyla da tartılır. Birçok kişinin bulunduğu ortamlarda sağlıklı ve hijyen koşullarına dikkat edilmeyen bir durum söz konusu olursa, mikropların üremesi ve insanlara bulaşması söz konusu olacak. Bunların yaşanmaması adına doğru bir temizlik firmasıyla anlaşılarak, sinema ve tiyatro salonlarının temizlenmesi gerekir. Dezenfekte ve detaylı temizlik çalışmalarının eğitimli ve tecrübeli ekiple beraber yapılması gerekiyor.ÇETKAGRUP Temizlik,Avrupa standartlarında temizlik yapan bir ekibe ve kaliteye sahiptir. Bu nedenle sinema ve tiyatro salonlarının doğru bir şekilde temizlenmesini sağlayarak mikropların üremesine engel olur. Alanların daha ferah ve nezih olması için eğitimli kadrosuyla gerekli çalışmaları yaparak, salonun müşterilerin gözünde gerekli değere sahip olmasını sağlar.

SİNEMA VE TİYATRO SALONLARINIZ BİZE EMANET..

Sinema ve salon temizliğin koltukların temizlenmesi ve koltuk aralarının gerekli şekilde silinmesi, temizlenmesi işlemleri gibi ayrıntılı temizlik çalışmalarının yapılması sağlanır. Bu sayede, salonların insanların kullanmasına uygun olan yüksek standartlara erişmesi sağlanır. Salonların temizlenmesinde dikkat edilen noktalardan en önemlisi, kimyasalların yeteri derecede doğru bir şekilde kullanılmasıdır. Eğer kimyasal içerikli temizlikler çok abartılı şekilde salonlarda uygulanırsa, bunun yararı değil zararı olacaktır. Sonuçta insanlar için kimyasalın temizlikiçin kullanılmış olsa bile, yararlı olduğunu kimse iddia edemez.

Bu nedenle ÇETKAGRUP Temizlik firması tarafından en etkili temizlik prosedürü doğal ve organik şekilde gerçekleştirilir. Temizlikte daha doğal ve organik çalışma sayesinde mekanlarınıza zarar verilmeden doğru temizlik çalışmaları ve çözümleri uygulanır. Kaliteli, özverili, doğal ve prestijli bir temizliğin uygulanması için deneyimli ve tecrübeli ekibe sahip olan ÇETKAGRUP Temizlik firmasını seçmeniz en doğru ve isabetli kararlardan birisi olacaktır. Diğer firmalardan farklı olarak daha deneyimli ve mazisinde mutlu müşteriler bırakmış bir firmayız.

Avrupa standartlarında gerçekleştirilen temizlik prosedürü sayesinde, mekanlarınızın yaşanılabilir mekanlar olmasını sağlayın !

Sinemalar günün büyük bir zamanını faal olarak geçirdikleri için temizlik yapılacak zaman gece geç saatlerde olması gerekmektedir.Biz ÇETKAGRUP Temizlik olarak zaman gözetmeksizin hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkama ve yerinde halı temizleme ekibimiz 24 saat hizmet vermektedir.Koltuk ve halı temizleme işlemi bittikten sonra koltuk ve halılarınız 2-3 saat sonra kullanıma hazır duruma gelmektedir. Sinemalar da yaptığımız koltuk ve halı temizliği size zaman kaybettirmez ve salonlarınızın hem antibakteriyel temizliği hemde normal temizliği yapılmış olur. Topluma açık alanların sıklıkla ve belirli zaman periyotunda temizlik yapılması gerekmektir.

Koltukların hızlı ve hijyenik bir şekilde temizlenmesi ve koku yapmasına karşı belirli önlemlerin alınması gerekmektedir. ÇETKAGRUP Temizlik olarak koltukların yerinde kuru köpük yöntemi ile yıkanıp, ve hızlı bir şekilde kuruması ve nem yapmasını önleyecek şekilde kurutulması gerekmektedir. Teknik aletlerle köpüklü şekilde derinlemesine temizlik yaparak koku yapmayacak şekilde temizlemekteyiz.Yine aynı şekilde konferans ve sinema salonlarının yüzeyindeki halıları yerinde yıkayıp, kurutarak kullanıma hızlı bir şekilde hazır hale getirmekteyiz.